4 yıl önce

Renk Tutturmaca Sürpriz Slime Challenge Az Malzemeli Su Slaym Eğlenceli Bidünya Oyuncak

OyunHamuruTV
Renk Tutturmaca Sürpriz Slime Challenge Az Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk su Bidünya Oyuncak
Poopsie Cutie Tooties Surprise Türkçe ismi ile tek boynuzlu yani altın boynuzlu Poopsie sürpriz paket açıyoruz. 2 farklı Renk te Poopsie Surprise Unicorn paketlerden hangi sürpriz mini figürler çıkıyor? Stres attıran ASMR slime oynama su ve rahatlatıcı aynı zamanda eğlenceli yeni bölümümüzde slime eğlencesi bu kez hazır slime ile bir sonraki bölümde bu poopsie cutie sürpriz slime lara en yakın birebir benzetme challenge yapıyoruz. Buse ile yapacağımız poopsie cutie en benzer slime yarışmasını lütfen sonuna kadar izleyin iyi seyirler diliyoruz.
Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat