4 yıl önce

BARBİE VE GÜL ABLA İLE GÜZELLİK OYUNU OYUNCAK BEBEK SAÇ KESİMİ SAÇ BOYATMA Bidünya Oyuncak

OyunHamuruTV
BARBİE VE GÜL ABLA İLE GÜZELLİK OYUNU OYUNCAK BEBEK SAÇ KESİMİ SAÇ BOYATMA Bidünya Oyuncak
Gül abla ve Buse abla eğlenmeyi çok seviyor! Eğlenceli oyunların başında Our generation oyuncak bebekler American girl doll bebekler ve LOL Sürpriz bebekler ve vazgeçilmez Barbie bebekler geliyor.
Güzellik salonu oyunları. # Kızoyuncakları ve #Barbieoyunları bidünya oyuncak kanalında Cici Kızları bekliyor! #Gülabla ile eğlenceli kız çocuk su. Barbie' nin kombin önerileri için hazırlanalım. Barbie' ler kombin challenge yarışması yaparak eğleniyorlar ve keyif yapıyorlar. Parti' ye bir misafir geldi; bakımsız rüküş nicci yani niki Barbie bakım yapmasını tavsiye etti. Nicci' nin kutudan çıkmış hali oldukça bakımsız ve saçları yıpranmış bi şekildeydi. 2012 yılına ait Barbie bebek güzelleşmek için güzellik salonuna gidiyor. Bakalım, Gül abla nasıl bir bakım yapacak? İlk önce pedikür, sonra da manikür yaptı. Şimdi saç banyosu evet Barbie niki nin saçlarına yeni model verelim. Saç kesimi yapalım yeni saç modeli Barbie ye yakışacak mı* Son olarak saçlarını boyayalım. Barbie kombin challenge bir sonraki da devam edecek.Arkadaşlar musu beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Kukla oyunları kız kanalında Türkçe izle! Barbie Buse' nın kuaförüne saçını boyatmaya geldi! Seçim yaptılar, Buse ve Gül abla Barbie'nin saçlarını boyamaya başladı. Kurumasını bekleyelim ve yeni saçlar hazır! Arkadaşlar Barbie'nın saçını hangi renge boyardınız? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Popüler ve eğlenceli kanalı kız çocuklar için çok eğlenceli lar ve oyuncaklar. Süper oyuncaklar, en sevdiğiniz çizgi film karakterleriyle lar, oyunlar ve moda trend popüler olan herşey hakkında hikayeler Bidünya oyuncak kanalında Cici kızlar buraya.
Bidünya Oyuncak çocuk ve aile dostu youtube kanalı. Merhaba aile eğlence kanalına hoş geldiniz. İsmim Gül Çocuk dostu YouTube su izlemeyi seviyorum, bu yüzden çocuklarımla kendi kanalımı oluşturmaya karar verip kızım Buse'den yardım etmesini istedim. Oyuncak incelemeleri, eğlenceli oyunlar, Slime yapımı ara sırada hayatımızla ilgili Vlog lar ile siz çok sevdiğim ve çok değer verdiğim arkadaşlarım için içerikler üretiyorum. Bu serüvende beni yanlız bırakmayıp yanımda olmaya ve oyuncak dünyasındaki eğlenceği birlikte paylaşmaya ne dersin? O zaman;
Haydi ailemize katıl:
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!
Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat