OYUNCAK BEBEK VE GÜL ABLA GÜZELLİK OYUNU YENİ BEBEK TAKI SEÇME SAÇ BOYATMA SÜSLENME Bidünya Oyuncak

5 yıl önce
OYUNCAK BEBEK VE GÜL ABLA GÜZELLİK OYUNU YENİ BEBEK TAKI SEÇME SAÇ BOYATMA SÜSLENME Bidünya Oyuncak

Gül abla ve Buse abla eğlenmeyi çok seviyor!Eğlenceli oyunların başında Our generation oyuncak bebekler geliyor. İsabel Abbey alışverişimizde Küpeli tokalı bilezikli elmas kristal sihirli birden fazla bileklik ve çok özellikli. Yeni bebeğimizi inceleyip çıkan aksesuarlar ile bahar bebeğimiz ile takı challenge yapıyoruz. en güzle takılar kimde olacak? American girl seggie bebeğimizinde kulağı delik, our generation bebeğin takı setinde 3 adet küpe vardı. Seggie ag dolll için kullanıyoruz yıldızlı küpeyi. Kuaför zamanı geldi. Our generation oyuncak bebeğimizin saçlarını pembe renkli saç boyası ile boyuyorum. Arkadaşlar musu beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bidünya Oyuncak çocuk ve aile dostu youtube kanalı. Merhaba aile eğlence kanalına hoş geldiniz. İsmim Gül Çocuk dostu YouTube su izlemeyi seviyorum, bu yüzden çocuklarımla kendi kanalımı oluşturmaya karar verip kızım Buse'den yardım etmesini istedim. Oyuncak incelemeleri, eğlenceli oyunlar, Slime yapımı ara sırada hayatımızla ilgili Vlog lar ile siz çok sevdiğim ve çok değer verdiğim arkadaşlarım için içerikler üretiyorum. Bu serüvende beni yanlız bırakmayıp yanımda olmaya ve oyuncak dünyasındaki eğlenceği birlikte paylaşmaya ne dersin? O zaman;
Haydi ailemize katıl:
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!
Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!
おもちゃ, 玩具, đồ chơi, игрушка, ของเล่น, juguete.
Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

Daha fazla videoya gözat