PAUSE PLAY SLİME CHALLENGE BOL MALZEMELİ SLAYM EĞLENCELİ ÇOCUK SU Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
Pause Play Slime Challenge Sürpriz ve bol Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk su Bidünya Oyuncak #slimeslimeslime
PAUSE CHALLENGE MALZEME DÖKME ŞAKASI BİDÜNYAOYUNCAKTV. Son zamanlarda çok eğlenceli ve trend olan pause challenge başlıklarına sizlerin isteği üzerine Buse ve gül anla olarak bizde katıldık. Ceylin in yönetmenliğini yaptığı pause challenge da eğlenceli ve slime asmr yani yapacak olduğumuz slaymlardan en güzel ses çıkartan sılaym yarışmasıda diyebileceğimiz harika muhteşem bi oldu. Bakalım Buse ve Gül Abla nasıl pause' lar yapacak ve ne zaman play olacak? Eğleneceğinizi ümid edipiyi seyirler dileriz.
Pause Play Slime Challenge Sürpriz ve bol Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk su birdünya oyuncak. Pause slime slime challenge ların arasında en komik ve eğlencelisi sizlerden evet canım arkadaşlarım dan gelen yoğun istek üzerine Buse ile Eğlenmek ve Pause Slime Nasıl oynanır öğrenmek için işte karşınızdayız. Bu gün sılaym oyununu yani slaym yapma slime challenge oyunu biraz daha eğlenceli hale getirdik ve sürpriz slime yani daha önce hiç kullanmadığımız pişik kremi gibi poplin yani bebek bakım malzemeleri de hazırladık. Slaym challenge ımız çok komikti. Ceylin ve Poyraz kameramanlarımız olunca ve yönetmen Ceylin olunca slime challenge daha eğlenceli bir hal aldı.Bakalım güzel slime lar oldu mu? Eğlenceli ve çok güzel bir oldu iyi seyirler.
Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

She thanks the hundreds of parents and fans that write to her daily for their sweet kind messages. Creating s is a pleasure for Bidünya Oyuncak, but it brings her even more joy to know they are being enjoyed by her fans. Please enjoy exploring her website and thank you so much for all of your love and support.

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Önerilen