SİRİ 'YE SORU SORMAK Siri Slime Challenge Kötü Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
SİRİ 'YE SORU SORMAK Siri İle Slime Challenge! Siri Slime Malzemelerimizi Seçiyor! Bidünya Oyuncak
Siri Slime Challenge Kötü Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk su Bidünya Oyuncak. Siri bizim için birbirinden farklı slime malzemeleri seçti. Siri 30 malzeme arasından slaym malzemelerimizi yönetti ve slime challenge oyunu oynadık. Siri nin seçtiği slaym malzemeleriyle slime challenge yaptık. Buse ve Gül abla slime malzemelerini Siri ye sordu. Bakalım hangi slime malzemeleri geldi ve nasıl bir slime yaptık. Oynarken çok eğlenceli anlar yaşadık. Eğlenceli ve çok güzel bir oldu iyi seyirler.
Bidünya oyuncak siri ye sorulmaması gereken soruları slime malzemelerini sorduk ve ilginç cevaplar aldık gizemli, güzel ve eğlenceli ve komik bir oldu iyi seyirler.
Haydi ailemize katıl:
SIRI en las ESCALERAS MECÁNICAS
Siri Slime Challenge Kötü Malzemeli Slaym Eğlenceli Çocuk su Bidünya oyuncak
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!