Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce

RENGİNE GÖRE KOMBİN CHALLENGE L.O.L. SÜRPRİZ KIYAFET GİYDİRME OYUNU CHALLENGE BidünyaOyuncak

OyunHamuruTV
RENGİNE GÖRE KOMBİN CHALLENGE L.O.L. SÜRPRİZ KIYAFET GİYDİRME OYUNU CHALLENGE BidünyaOyuncak

Rengine göre l.o.l. sürpriz lol surprise kombin challenge kıyafet değiştirme giydirme oyunu oynuyoruz. gül abla ve buse abla bidünya oyuncak kanalında lol sürpriz rengine göre kombin çalınç oynuyorlar. çarkı çeviriyoruz ve rengimizi seçiyoruz. gelen renge göre mavi pembe mor yeşil altın rengi kıyafetler aksesuarlar ayakkabılar seçip lol bebek giydiriyoruz. rengine göre uygun bebek giydiren kazanıyor. bebeklerimizi 1.30 dk yani bir buçuk dakika içinde en fazla bebek giydirmeye çalışıyoruz. 1 buçuk dakika içinde 3-4-5 bebek giydirmeye çalışıyoruz. en son challenge bittiğinde de 40 saniyede en sevdiğimiz bebeği seçip o bebeğe en güzel kombini yapmaya çalışıyoruz acaba tüm çalınç sonunda buse ablanın l.o.l. sürpriz bebekleri mi daha güzel oldu yoksa gül ablanın lol surprise bebekleri ve kombinleri mi daha güzel oldu? buna siz karar vereceksiniz. yu başından sonuna kadar atlatmadan izlerken sağ yukardan çıkacak olan i butonuna tıklayıp oylarınızı kullanabilirsiniz. iyi seyirler iyi eğlenceler.

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!