BARBIE KOMBİN CHALLENGE GÖZLER KAPALI KONSEPTLİ KOMBİN Bidünya Oyuncak

4 yıl önce
BARBIE KOMBİN CHALLENGE GÖZLER KAPALI KONSEPTLİ KOMBİN Bidünya Oyuncak

Barbie Kombin challenge ları hepimiz çok seviyoruz. Her biri farklı barbie kıyafetleri barbie ayakabıları barbie aksesuarları ile değişik kombinler yapmak çok zevkli. Bu vieoda konseptli barbie kombin çalınç yapıyoruz. konsepti biz belirliyoruz ve gözlerimizi kapatıyoruz. rakip bizi yönlendirerek kombini yaptırıyor. 4 farklı konseptimiz var. gül ablanın belirlediği pazar kahvaltısı konsepti ve influencer marka lansmanı konsepti. buse ablanın belirlediği rock doğum günü konsepti ve hastaneye gitme konsepti. 4 farklı konseptten en beğendiğiniz konsept ne olacak. i butonuna tıklayarak oylarınızı kullanabilirsiniz.

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Önerilen