LOL İnci Pearl Dev Sürpriz Yarım Küre Yanlış Bebek Çıktı Şok! Ultra Nadir LOL Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
LOL İnci Pearl Dev Sürpriz Yarım Küre Yanlış Bebek Çıktı Şok! Ultra Nadir LOL Bidünya Oyuncak

Haydi ailemize katıl:

Sınırlı sayıda LOL inci sürpriz dev yumurta açıyoruz. Lol dev sürpriz yumurta içinden hangi lol bebek çıkıyor? LOL bebek sürpriz yumurtamızdan diğer LOL sürpriz toplar ve sürpiz paketler çıkıyor. Bu Lol Pearl Surprise Türkçe adıyla LOL İnci sürpriz toplarımızın yanı sıra diğer bölmeden ise 3 LOL sürpriz paket çıkıyor. LOL sürpriz yumurta mızdan sürpriz oyuncak lar ve oyuncak bebeklerden renk değiştiren bebek çıkıyor. Popüler bebekler den olan ultra nadir L.O.L. bebekler den bir taneside renk değiştiren LOL lil Sisters ile eğlencemize ortak oluyor. Kız oyuncakları sınıfından olan LOL bebeği çocuklar çok seviyorlar. LOL bebekler su parkında eğlencenin tadını çıkartıyorlar.

LOL surprise Türkçe adıyla LOL sürpriz yumurta açılımı açılımı yeni bölümümüzde LOL inci sürpriz dev yumurta açıyoruz. Sınırlı sayıdaki LOL inci sürpriz dev yumurtamızda bakalım hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor?

Gül abla ve Buse ile birlikte Deniz yeşili olan LOL sürpriz yumurtamızı açıyoruz ve içinden deniz yeşili ve beyaz olmak üzere inci şeklinde 6 LOL sürpriz toplar çıkıyor. Lol bebek dev sürpriz yumurta inci serisi içinden suda eriyen midye çıkıyor. Büyük Lol yani dev Lol ince sürpriz topun içinden çok güzel sürpriz aksesuarlar ve sınırlı sayıda bebekler çıkıyor.

Kum gibi ağır olan deniz kabuğumuzu erimesi bir kaba koyup üzerine su ilave etmeye başladığımızda ultra nadir LOL bebek karakterlerinden bir tanesi ne olduğunu merak ediyor. Popüler bebeklerden olan Bu LOL bebek heyecanla suda erimekte olan deniz kabuğunu izliyor. Eriyen LOL deniz kabuğunun içinden 1 büyük 2 küçük olmak üzere 3 tane LOL sürpriz paketler çıkıyor. İlk LOL sürpriz paketten Bir LOL bebek ikinciden minik bir LOL lil Sisters ve üçüncü sürpriz paketten de bir içecek şişesi çıkıyor. Renk değiştiren LOL lil sisters ile sıcak ve soğuk suya geçtiğinde eğlenceli dakikalar geçiriyoruz.


Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Önerilen