Toybox Case Tam Dolu 12 Adet Sürpriz Oyuncak Kutusu LOL Surprise Challenge Bidünya Oyuncak
  • 5 yıl önce
Toybox Case Tam Dolu 12 Adet Sürpriz Oyuncak Kutusu LOL Surprise Challenge Bidünya Oyuncak
Haydi ailemize katıl:
Toybox 12 adet sürpriz oyuncak kutusu ve Toybox LOL Sürpriz Challenge!
Gül abla ile birlikte eğlenceli çocuk ları yeni bölümümüzde 12 Toybox Lolipop diğer adıyla Tobox sürpriz ve bir diğer adıyla toyboks şekerli sakızlar lar açıyoruz. 1 koli Toybox oyuncaklı Sakız larımızın içinden hangi oyuncaklar çıkıyor? İzleyip görüyoruz. Toybox dev sürpriz paketler Big Suprise lardan Toybox sürpriz kutu lar diğer adıyla Toybox sürpriz paketler çıkıyor. Toyboks sürpriz paketlerden çıkan sihirli oyuncaklar ile sihirbazlık numaraları ve illüzyon numaraları yapıp sihirbazlık nasıl yapılıyormuş ifşa etmeye çalışıyorum. Çocuk ların en sevdiği renkleri kutu üzerindenki renkleri tekrar ederken renkleri öğreniyoruz. Learn colors with Toybox. LOL Hair goals bebek lerim arasında en sevdiğiniz hangisi oldu Gül abla size soruyor. Ve big lol pets dev lol pets ler arasından çanta olarak da kullanabildiğimiz pets lerden hangisi senin favorin oldu?
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!
instagram adreslerimiz: fatmagülkorzayy
ve bidünyaoyuncakyoutube

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!
Önerilen