DEV ÇÖPLÜK SLİME TAŞTI! ALTIN STRES TOPU + LOL SÜRPRİZ SLİME SETİ! Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
DEV ÇÖPLÜK SLİME TAŞTI! ALTIN STRES TOPU + LOL SÜRPRİZ SLİME SETİ! Bidünya Oyuncak Bugün dev çöplük slime muzun ikinci bölümüyle karşınızdayız. Bu da önce çöplük slimeımızı çoğalttık evdeki tüm çöp slime larımızı koyduk. daha sonra katı mor slimeımızla slime stres topu yaptık. çok eğlenceli oldu. ve en son slime setimizin içine lol bebek eşyaları saklayarak slime setimizi doldurduk. çok keyifliydi. buse nun sonunda dev çöplük slime ı karıştırdı ve çok güzel bir dev çöp slime oluşturdu. iyi seyirler.

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

She thanks the hundreds of parents and fans that write to her daily for their sweet kind messages. Creating s is a pleasure for Bidünya Oyuncak, but it brings her even more joy to know they are being enjoyed by her fans. Please enjoy exploring her website and thank you so much for all of your love and support.

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕


Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler İle ilgli lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

☀︎Barbie Fashionistas bebek inceleme:

☀︎Poyraz ile vlog maceraları:

İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Önerilen