Dev Havuzda En Yakın Arkadaşlarımızı Aradık Alaaddin, Barbie, LOL, Prenses Bebek Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
Dev Havuzda Bidünya Oyuncak Bebek En Yakın Arkadaşını Aradı Bidünya Oyuncak

Learn Characters with, Disney Princess, Prince, Jasmine, Belle, Paw Patrol, Pj Masks in Kids Pool
#learncharacters #forkids #kidspool

Çocukluğumuzda içinde yıkandığımız dev leğene su doldurduk. Bütün oyuncak bebeklerimizi karakterlerine göre ayırdık. Hep birlikte oyuncak bebek karakterlerimiz tanıyalım. Bakalım oyuncak bebek karakterlerimin en yakın arkadaşları kimmiş?

Belle, Aurora, Ariel, Tiana, Cinderella, Kurbağa Prens, Prenses Sofia, Jasmine, Disney Prenses, Prenses, Alaaddin, Alaaddin Sihirli Lamba, Disney Alaaddin, Superhero, Süper Kahramanlar, Superman, Süperkız Sihirli Periler, Sihirli Sürpriz, Bell, Güzel ve Çirkin, Donald duck, Daisy Duck, Goofy, Vak Vak Amca, Minnie Mouse, Mickie Mouse, Kafadar Ayılar, Panda, Kutup Ayısı, Çizgi Film Karakterleri, Çizgi Film, Çizgi Film Kahramanları, Snoopy, Heidi, Haydi, Heidi Peter, Bratz Kızları ,Bratz, Barbi, Barbie, Ken, Kenoşcan, Chelsea, Lol Erkek Bebek, Lol, LOL, Lol Sürpriz Bebekler, Doktor Dottie, DrMcStuffins, My Little Pony, My Little Pony Equestria Girls, My Little Pony Apple Jack, Harley Quinn, Joker, Shakira, Maluma, Rapunzel, Pijamaskelilier

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Önerilen