Search
Library
Log in
Watch fullscreen
2 years ago

Nga e Para - Familja Asani - 4 Qershor 2019 - Reality Show - Vizion Plus

VizionPlusAlbania
VizionPlusAlbania
http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/ngaepara2019/ https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Fatime Asani, 42 vjece, kryefamiljareFatmira Asani 16 vjece, gjimnazisteEnterino Asani 20 vjec, punonjes ne nje fabrike biskotashPrej shume vitesh familja Asani jeton ne kete banese ne zonen e Tufines, ne te cilen nuk jane bere asnjehere restaurime qe nga vdekja e kryefamiljarit te kesaj shtepie. Pas vdekjes se bashkeshortit nga nje hemorragji cerebrale, Fatimes iu desh te perballej me varferine dhe kushtet e veshtira ne te cilat rriti dhe femijet. Pervec mungeses se babit Fatmira dhe Enterino iu deshen te jetonin shume ore pa nenen pasi ajo ka punuar me orare te zgjatura per te rritur femijet dhe per t'ju siguruar atyre te pakten kushtet me minimale te jeteses. Por te ardhurat nuk mjaftuan, ndaj Enterino u detyrua te lere shkollen dhe te punoje me dy turne, sot ai eshte 20 vjec dhe pengu me i madh i nenes se tij eshte endrra e shkollimit qe u nderpre ne mes!

Browse more videos

Browse more videos