Search
Library
Log in
Watch fullscreen
3 years ago

Report Tv - Makina buzë greminës, dukagjinasi revoltohet ndaj Voltana Ademit

Report TV
Report TV
Një banor i Dukagjinit ka bërë video-mesazh ku i drejtohet kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademit. Ai shihet i indinjuar për shkak të ngricave që kanë bllokuar rrugët në zonën e komunave të Shkodrës.

Si pasojë, banori i zonës ka rrezikuar të bjerë në humnerë teksa po kalonte me makinë. Në pamje shihet që ka shpëtuar mjaft mirë, por makina ka ngecur në mënyrë të pjerrët dhe e kanë lidhur me një litar në mënyrë që ta nxjerrin nga aty.

Browse more videos

Browse more videos