Beşiktaş maçı kaçta? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Beşiktaş Borussia Dortmund maçı saat kaçta, hangi kanalda? Beşiktaş CL maçı ne zaman?

  • 3 yıl önce
Beşiktaş maçı kaçta? sorusu araştırılmakta. Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında Borussia Dortmund'u evinde misafir edecek olan kara kartal, Şampiyonlar Ligi'ne güzel başlamak istiyor. Sergen Yalçın ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde grup etabında takımının başında maça çıkacak. Peki, Beşiktaş maçı kaçta? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Beşiktaş Borussia Dortmund maçı saat kaçta, hangi kanalda? Beşiktaş CL maçı ne zaman?
Beşiktaş CL maçı kaçta? Şampiyonlar Ligi'nde ülkemizi temsil edecek kartal, şampiyonlar sahnesine çıkıyor. C Grubunda Borussia Dortmund, Ajax ve Sporting Lizbon ile zirve mücadelesi veren Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında Bundesliga'nın şampiyonluk adayı Borussia Dortmund'u konuk ediyor. Maç hakkında vatandaşlar en çok "Beşiktaş maçı kaçta? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Beşiktaş Borussia Dortmund maçı saat kaçta, hangi kanalda? Beşiktaş CL maçı ne zaman?" sorularını aratırken detaylar haberimizde.

https://www.haberler.com/video/besiktas-maci-kacta-besiktas-sampiyonlar-ligi-14397495-videosu/

Önerilen