3 ay önce

Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş-Serik Belediyespor maçı hangi kanalda? ZTK BJK maçı ne zaman?

Haberler.com
Haberler.com
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4.tur kura çekimi yapıldı. ZTK 4.tur kura çekiminin ardından Beşiktaş'ın rakibi Serik Belediyespor takımı oldu. Futbolseverler ise Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta? sorusuna yanıt arıyor. Futbolseverlerin heyecanla takip ettiği Ziraat Türkiye Kupası maçları arasında merak edilenler arasında Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı var. Peki, Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta? ZTK Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman?
Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta? sorusu futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. ZTK 4.tur kura çekiminin ardından Beşiktaş'ın rakibi Serik Belediyespor takımı oldu. Futbolseverler ise Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta? sorusuna yanıt arıyor. Futbolseverlerin heyecanla takip ettiği Ziraat Türkiye Kupası maçları arasında merak edilenler arasında Beşiktaş- Serik Belediyespor maçı var. Haber

hbrlr1.com/cwlbwailkckckl

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat