TOM ve JERRY – Türkçe Dublajlı Resmi Fragman | RecepTV

3 yıl önce
Tom ve Jerry kedi fare oyunlarını büyük perdeye taşıyor. Fragmanını kaçırmayın. 2021'de sinemalarda!

Çok sevilen kovalamaca Jerry’nin New York’a taşınıp, yüzyıllardır en iyi düğünlerin gerçekleştiği otel’de Tom’dan kurtulmak için onu düğün planlayıcısı olarak işe aldırmasıyla yeniden alevlenir. Tim Story’in yönettiği filmde bu kedi fare kovalamacası başkalarının sahip olduğu işi, düğün ve otelin mahvolma ihtimalini karşı karşıya getirir. Bu iki ezeli rakibin günÜ kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.
Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: “Tom & Jerry” , Chloë Grace Moretz (“Neighbors 2: Sorority Rising,” “The Addams Family”), Michael Peña (“Cesar Chavez,” “American Hustle,” “Ant-Man”), Rob Delaney (“Deadpool 2,” “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”), Colin Jost (“How to be Single,” “Saturday Night Live”), Ken Jeong (“Crazy Rich Asians,” “The Hangover,” “Transformers: Dark of the Moon”).
Film Tim Story (“Fantastic Four,” “Think Like a Man,” “Barbershop”) tarafından yönetildi. Yapımı ise Chris DeFaria (“The LEGO Movie 2,” “Ready Player One,” “Gravity”) üstlendi.
Kevin Costello tarafından yazılan filmin karakterlerinin yaratıcıları William Hanna ve Joseph Barbera.
Yöneticiği yapımcılığı Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman, ve Allison Abbate’in üstlendiği yaratıcı kamera arkası ekibinde görüntü yönetmeni Alan Stewart, yapım tasarımcısı James Hambidge, editör Peter S. Elliot, kostüm tasarımcısı Alison McCosh bulunuyor. Film müziği Christopher Lennertz tarafından bestelendi.
Bir Warner Bros. Pictures ve Warner Animation Group, Tim Story Filmi Tom ve Jerry’i sunar.
Filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

Abone Ol RecepTV:
Subscribe RecepTV: https://bit.ly/2Q3Ydee

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin RecepTV:
Follow us on Social Media RecepTV:

Instagram: http://instagram.com/TVRecep
Facebook: http://facebook.com/TVRecep
Twitter: http://twitter.com/TVRecep
YouTube: http://youtube.com/TVRecep

RecepTV Hakkında:
RecepTV, diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı Dünya'nın ve Türkiye'nin yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Ve Daha Fazlası... #RecepTV #TomveJerry #TomAndJerryMovie #WarnerBros

About RecepTV:
RecepTV, series, documentaries and feature films that follow, is the world's entertainment-oriented world and Turkey's broadcasting service. Members can watch the broadcasts as much as they want, whenever they want, on any screen connected to the internet. They can play, stop, and continue watching all of the broadcasts without ads and without any commitments. And more...

Önerilen