Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce

Disney ve Pixar'dan SOUL | YENİ RESMİ FRAGMAN | RecepTV

RecepTV
Hayat fırsatlarla dolu, sadece nereye bakacağını bilmelisin. Disney ve Pixar’dan Soul'un yeni fragmanı karşınızda. Yakında sinemalarda!

Soul Hakkında:
Yönetmenliğini iki Oscar® ödülülü Pete Docter ile yardımcı yönetmen Kemp Powers'ın üstlendiği Disney ve Pixar'dan Soul, yakında vizyona giriyor! Yönetmen Docter'a göre, filmin hikayesinin tamamlanması 23 yıl sürdü. "Her şey benim oğlumla başladı, o şu an 23 yaşında, ve doğar doğmaz bir kişiliğe sahipti." diyor Docter. "Bu nasıl oldu? Kişiliğinizin, hayatınız boyunca çevrenizdekilerle gerçekleştirdiğiniz etkileşimle geliştiğini düşünüyordum. Ancak şu kesin ki hepimiz kendimize özgün bir karakter, özel bir kişilik ile dünyaya geliyoruz."

"Soul" filmi gerçek tutkusu caz müziği olan bir ortaokul müzik öğretmenini, Joe Gardner'ı, bize tanıtıyor. Yardımcı yönetmen Powers "Joe, bir caz müzisyeni olma hayalinin gerçekleşmeyeceğini hissediyor ve kendisine 'Ben burada ne yapıyorum? Hayatta aslında ne yapmam gerekiyor?' şeklinde sorular sormaya başlıyor." diyor.

Abone Ol RecepTV:
Subscribe RecepTV: https://bit.ly/2Q3Ydee

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin RecepTV:
Follow us on Social Media RecepTV:

Instagram: http://instagram.com/RecepTVTR
Facebook: http://facebook.com/TVRecep
Twitter: http://twitter.com/RecepTVTR
YouTube: http://youtube.com/TVRecep

RecepTV Hakkında:
RecepTV, diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı Dünya'nın ve Türkiye'nin yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. Ve Daha Fazlası... #RecepTV #PixarSoul #SinemaAşkına

About RecepTV:
RecepTV, series, documentaries and feature films that follow, is the world's entertainment-oriented world and Turkey's broadcasting service. Members can watch the broadcasts as much as they want, whenever they want, on any screen connected to the internet. They can play, stop, and continue watching all of the broadcasts without ads and without any commitments. And more...

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat