5 yıl önce

The Good Doctor 1. Sezon 18. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Enhızlınet Tv
The Good Doctor dizisinin yeni bölümü olan 1.Sezon 19. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen The Good Doctor , yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. The Good Doctor dizisi 1.Sezon 19. Bölüm yeni fragman izle…

The Good Doctor’ın 1. sezon 19. bölümü 26 Mart 2018 (Pazartesi) tarihinde yayınlanacak.
The Good Doctor Genel Hikaye

Shaun Murphy, otizm ve savant sendromu olan genç bir cerrahttır. Prestijli bir hastanenin cerrahi birimine katılmak için, sessiz, sakin bir ülkeye taşınır. Dünyada yalnız olan ve çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan Shaun, iş arkadaşlarının kendisinden şüphelenmemeleri için onlara değişik tıbbı hediyeler verir.

Orijnali Güney Kore dizisinden esinlenerek Amerikan televizyonlarına uyarlanan The Good Doctor, prestijli bir hastane olan San Jose St. Bonaventure Hastanesi'nin çocuk cerrahisi bölümünde göreve başlayan savant sendromlu, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayan Dr. Shaun Murphy (Highmore) isimli genç bir doktoru merkezine alıyor.
The Good Doctor Oyuncu Kadrosu

Shaun Murphy'nin hastanedeki hayatını konu alan dizinin oyuncu kadrosunda Freddie Highmore, Richard Schiff, Hill Harper, Nicholas Gonzales, Chuku Modu ve Irene Keng yer alıyor.
The Good Doctor 1. Sezon 19. Bölüm İzle

The Good Doctor 1. Sezon 19. Bölümünü pazartesi günü American Broadcasting Company kanalından izleyebilirsiniz.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat