Beyond 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

  • 6 yıl önce
Beyond dizisinin yeni bölümü olan 2.Sezon 10. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Beyond, yeni bölümleriyle perşembe günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Beyond dizisi 2.Sezon 10. Bölüm fragman izle…

Beyond’in 2. sezon 10. bölümü 22 Mart 2018 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak.
Beyond Genel Hikaye | Konusu

Holden isimli genç bir adam küçükken yaşadığı bir kaza sonrasında komaya girer. Doktorların mucize dediği bir şekilde 12 yıl sonra uyanır. Bedeni yaşlanmıştır ancak zihni hala küçük çocuktur ve ergenliğini yaşamadan büyümüş bir beden içinde uyanır.

Komada kaldığı süreçte ailesi asla pes etmemiş ve çocuklarının fişinin çekilmesini istememiştir. Yıllar süren mücadelenin ardından yeniden çocuklarına kavuşurlar. Kazadan sorumlu tutulan en yakın arkadaşı Kevin ise terapist olmuştur ve onunla yakından ilgilenerek yeni hayatında yol göstermek ister.

Büyük bir trajedinin ardından yeniden hayata dönmüş olan Holden daha önce kimsenin sahip olmadığı doğaüstü güçlerle uyanır. Bu yeteneklerini keşfetmesi yeni hayatını daha karmaşık bir hale getirmiş olsa da asıl tehlike onun peşinde olan kişilerdir. Peki bu kişiler kim insan mı yoksa doğaüstü güçlere sahip başka bir ırk mı gizemlerle dolu bir konu hikayesine başlayacaktır.
Beyond 2. Sezon 10. Bölüm İzle

Beyond dizisinin yeni bölümü olan 2. Sezon 10. Bölümünü perşembe günü Freeform kanalından izleyebilirsiniz.

Önerilen