6 лет назад

Niloya çizgi fimi bebeğinin oyuncak şeker makinesi Pepee Heidi sakızlı şeker challenge Candy Machine

comicalvideoshow891

Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Bu bölümde sizlere Niloya\'nın oyuncak şekeri makinesini tanıtıyoruz. Bu makineler birer jackpot makinesi gibi ve içlerinde rengarenk sakızlı şekerler ya da şekerli sakızlar bulunuyor. Sonrasında Niloya Pepee ve Heidi çizgi filmi oyuncak bebekleri aynı anda kim daha çok jackpot yapıp oyuncak şekerlerini dışarı çıkaracak challenge yapıyorlar. Kim daha çok şeker toplayacak yarışması. En hızlı şeker toplama challenge. Bu yarışta maalesef Niloya\'nın oyuncak şeker makinesi bozuluyor. Yarışta geriye sadece Heidi ve Pepee çizgi filmi oyuncak peluş bebeği kalıyor. Acaba Pepee mi kazanacak? Yoksa Heidi mi kazanacak? İzleyip görelim... Bu challenge\'ın sunumunu ise Kukuli çizgi filmi peluş oyuncakları Tinky ve Minky yapıyorlar. Bakalım kim kazanacak?
Pepee ile Niloya Peluş oyuncak hikayesinin yeni bölümünü keyifle izlediğinizi umuyorum.
Videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz.
çocuk kalın mutlu kalın.
Niloya cizgi filmi Bebeği orijinal oyuncak ve Niloya çizgi film bebek oyuncağın sarışın orijinal versiyonu ile çektiğimiz bu bölümü beğeneceğinizi umuyorum.
Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Pepee cizgi filmi oyuncakları Düşyeri lisansı ile çocukların yeni gözde oyuncağı oldu.
Uyarı: Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. İçeriği izleyen çocukların sorumluluğu ebeveynlerine aittir.
Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları kullanılmıştır.
Oyuncak Pepee ve Niloya\'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni Pepee bölümleri ile yeni Niloya bölümleri Oyuncak tiyatrolarını ve skeçleri ilk siz izleyin!
Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın :)
Toys and Fun kanalından sevgilerle.
Toys and Fun.

Просматривать другие видео

Просматривать другие видео