6 years ago

Pepee ve Niloya saç stilleri yapıyor Maşa saç modelleri yaptı Sarışın Niloya çizgi film bebeği bozdu

chillfun506

Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Bu bölümde Pepee ve Niloya örnek sarışın model üzerinde saç stili tasarımları yapıyor. Bu esnada Niloya\'nın hayvan dostu Tospik de Niloyanın saç tasarımını izliyor. Niloya\'nın saç stili de çok ilginç. Pepee\'nin saç modeli de ilginç. Aslında pembiş Maşa\'nın saç tasarımı da çok güzel. Heidi saç stili de çok özel. Styling head oyuncağı ile Niloya kuaförcülük oynuyor. Ne var ki Sarışın Niloya gelip oyunu dağıtıyor. Tasarlanan saç modellerini bozuyor. Yine de arkadaşları Sarışın Niloya\'ya da oynama şansı veriyorlar. Kalpli tokalar var, lastikli tokalar var. Boncuklu tokalarla saç tasarımı yapmak mümkün. Tosbik saçları olmamasına rağmen uzun saçlı modelin saç tasarımı etkinliğini keyifle izliyor. Niloya modelin saçlarını sağdan soldan toka ile tuutruyor. Arkasını da büyük kalpli pembe toka ile tutturuyor. Niloya\'nın saç modelini beğenenler yazsın. Heidi önce modelin saçlarını tarıyor. Sonra Heidi embe ve sarı tokalarla modele saç tasarımı yapıyor. Heidi\'nin saç tasarımını kimler beğendi? Pepee\'nin saç stilini kimler beğendi? Pembiş Maşa\'nın saç tasarımını kimler beğendi? Sarışın Niloya Pepee\'nin ve diğer arkadaşlarının yaptığı saç modellerini bozduğu için çok üzülüyor ve özür dileyip aralarına katılıyor.
Pepee ile Niloya Peluş oyuncak hikayesinin yeni bölümünü keyifle izlediğinizi umuyorum.
Videomuzu izlediğiniz için teşekkür ederiz.
çocuk kalın mutlu kalın.
Niloya cizgi filmi Bebeği orijinal oyuncak ve Niloya çizgi film bebek oyuncağın sarışın orijinal versiyonu ile çektiğimiz bu bölümü beğeneceğinizi umuyorum.
Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Pepee cizgi filmi oyuncakları Düşyeri lisansı ile çocukların yeni gözde oyuncağı oldu.
Uyarı: Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Video içeriklerini izleyen çocukların sorumluluğu ebeveynlerine aittir.
Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları kullanılmıştır.
Oyuncak Pepee ve Niloya\'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni Pepee bölümleri ile yeni Niloya bölümleri Oyuncak tiyatrolarını ve skeçleri ilk siz izleyin!
Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni bölümlerimizi kaçırmayın :)
Toys and Fun kanalından sevgilerle.
Toys and Fun.

Browse more videos

Browse more videos