7 years ago

Нью-Йорк, Нью-Йорк: що думають про президентських кандидатів мешканці та гості "Великого Яблука"?

Тайм-сквер – одна з центральних площ Нью-Йорка і, попри те, що тут найбільше іноземних туристів, від внутрішньої американської тематики – президентських виборів – тут також не сховатися.

Цей голий ковбой, зокрема, підтримує республіканського кандидата: “Дональд Трамп працює заради людей. Не для жінок, не для чорних, не для іспаномовного населення, не для всіх цих маргінальних груп, а передовсім – для Америки”

Цей чоловік їздить по Нью-Йорку на велосипеді та намагається переконати тих, хто ще не вирішив, за кого віддати голос, підтримати Клінтон: “Він уже працює у нашому місті 40 років, він зверхній, він зухвалий і, якщо не перераховувати усі його недоліки по одному – він просто ідіот!”

Опитування, проведене кореспондентами Євроньюз на Тайм-Сквер, можливо, не є точним пронозом результату виборів, утім, дають нагоду уявити, які настрої панують у США:

“Двоє кандидатів – далеко не найкращі. Але Трамп – він настільки дивний і має такі дивні ідеї, тому краще вже, щоб президентом стала Гілларі, – діляться думкою ці іспанські туристи. – Вона є кращим варіантом з цих двох кандидатів, але не найкращим взагалі.”

За перебігом останніх подій президентської кампанії стежить наш кореспондент Штефан Ґробе:

“Отже, настав час робити рішення. Американцям доведеться обирати між двома кандидатами, попри те, що вони є чи найменш популярними за всю американську історію. Але вибори скінчаться лише тоді, коли буде оголошено результати. Дональд Трамп в останній день виступив у цілій низці міст, аби здобути будь-яку додаткову підтримку, тоді як Гілларі Клінтон зосередила свої зусилля у штатах, де вона має доведену базу підтримки. Дональд Трамп сповнений ентузіазму, тоді як у Гілларі Клінтон краще організована. Чи може Трамп несподівано перемогти? Чи стане Гілларі Клінтон першою жінкою президентом? Відповіді на всі ці запитання ми отримаємо усього через кілька годин...”

Browse more videos

Browse more videos