Італія оцінює масштаби руйнувань після землетрусів

  • 8 years ago
У середу центральну частину Італії вразили два потужні землетруси. Сила поштовхів становила 5,5 та 6,1 баллів.

Як стверджують спеціалісти, цей землетрус — відлуння того, який стався в Італії в серпні й забрав 300 життів.

Цього разу повідомлень про загиблих не надходило. Однак є інформація про постраждалих.

Епіцентр обох нічних землетрусів знаходився поблизу міста Віссо. Нашому кореспондентові вдалося поспілкуватися телефоном з його мером:

“Ми намагаємося зараз задовольнити найголовніші потреби людей, забезпечити їх водою, гігієнічними засобами, їжею. Створюємо дві мобільні кухні, щоб людям ввечері було де повечеряти. Маємо проблему з забезпеченням усіх ліжками. Як альтернативу розглядаємо розміщення в наметах. Також триває збір даних щодо завданої шкоди, оцінка робіт. Серйозно постраждав не лише адміністративний центр, але й два сусідні містечка.”

В італійському регіоні Марке обвалилися будинки, там є постраждалі. Рятувальникам вдалося витягти з-під завалів дитину, яка нині перебуває у лікарні у важкому стані.

Представник служби цивільного захисту муніципалітету Кастельсантанджело-суль-Нера в інтерв‘ю євроньюз повідомив:

“Землетрус, що стався минулої ночі, призвів до проблем з подачею електроенергії. Також йшов сильний дощ. Ми спробували організуватися таким чином, щоб розміщувати людей на одній території. Ми обходили квартал за кварталом у пошуках тих, хто міг потребувати допомоги. На щастя, ніхто не постраждав, не отримав поранень.”

Землетрус відчули в усій країні, включно з Римом.

Спеціалісти кажуть, що жертв вдалося уникнути завдяки тому, що люди швидко відреагували, вже після перших поштовхів залишили приміщення.

У місті Кампі частково зруйнована церква, збудована у Середньовіччі. Обвалилася центральна частина храму.

Recommended