90mingoal

@90mingoal
90minGoal is a channel who upload daily football videos, Real Madrid, Juventus, Manchester United, Barcelona, Chelsea, Inter, Milan, Napoli, Arsenal, Liverpool, Ateltico. STAY UPDATE
0:10
Serbët kapen mes vete në Zveçan
last year
0:27
Jori dhe Luizi fillojne diten duke kercyar
last year
0:48
Luiz me lot në sy: E them me plotë binje se mes meje e Kiarës ka vetëm dashuri dhe sinqeritet
last year
0:22
Olta Gixhari nuk e din për Familjen e Adem Jasharit
last year
0:38
Kiara xheloze per Jorin dhe Luizin
last year
0:28
Luizi ben nje tatoo te Kiaras
last year
9:40
Luizi dhe Kiara bisedojne per zarf te zi
last year
1:02
Luizi Maestro video
last year
0:57
Besar Halimi Goal - Kosovo 4-0 Lithuania 24/03/2021
3 years ago
0:25
Arber Zeneli 2nd goal - Kosovo 3-0 Lithuania 24/03/2021
3 years ago
0:15
Vedat Muriqi Goal - Kosovo 2-0 Lithuania 24/03/2021
3 years ago
0:13
Arbër Zeneli goal - Kosovo 1-0 Lithuania 24/03/2021
3 years ago
1:00
Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr Fight 07/12/2019
4 years ago
0:15
Ledri, Mc Kresha dhe Lyrical Son Sunny Hill Festival 2019
5 years ago
0:05
Ledri, Mc Kresha dhe Lyrical Son Sunny Hill Festival 2019
5 years ago
0:15
Ledri, Mc Kresha dhe Lyrical Son Sunny Hill Festival Kosova 2019
5 years ago
0:19
Lionel Messi red Card vs Chile - Copa America 07/06/2019
5 years ago
0:17
Fabian Ruiz Goal - Spain U21 1-0 Germany U21 30.06.2019
5 years ago
0:20
Benjamin Kololli Goal vs Ody 17.03.2019
5 years ago
0:21
Kastriot Rexha Goal - KF Feronikeli 5-0 Trepca 89 17.03.2019
5 years ago
0:29
Bersant Celina Goal vs Manchester City 16.03.2019
5 years ago
0:11
Vedat Muriqi Asist - Konyaspor 0-2 Rizespor 16.03.2019
5 years ago
0:15
Vedat Muriqi Goal - Konyaspor 0-1 Rizespor 16.03.2019
5 years ago
2:43
Meet the tame alligator
5 years ago
0:29
Gareth Bale Hattrick Goal HD - Kashima 0 - 3 Real Madrid 19.12.2018
5 years ago
0:22
Gareth Bale 2nd Goal HD - Kashima 0-2 Real Madrid 19.12.2018
5 years ago
0:24
Boca vs River Messi enjoys the Superclasico from a box at the Bernabeu
5 years ago
0:58
Gonzalo Martinez Goal HD - River Plate 3 - 1 Boca Juniors - 09.12.2018
5 years ago
0:30
Juan Quintero super goal - River Plate 2-1 Boca Juniors
5 years ago
0:16
Lucas Pratto Goal - River Plate 1-1 Boca Juniors 09.12.2018
5 years ago