Kuruluş Osman 156. Bölüm

  • geçen ay
156.Bölüm:
ORHAN BEY VE ELÇİM HATUN’UN DÜĞÜNÜ!
Kayı Obası’nda Orhan Bey ve Elçim Hatun’un düğün telaşı hakimdir. Osman Bey evladının kutlu gününe ulaşma heyecanını yaşarken öte yandan Yakup Bey ve Candaroğlu ittifakına karşı hamle yapacaktır.

OSMAN BEY VE YAKUP BEY YENİDEN KARŞI KARŞIYA
Osman Bey bu ittifaka karşı beyliklerden biat istemektedir. Yakup Bey ise Osman Bey’e değil kendisine biat edilmesini ister. Bunun için türlü hediyeler vermiştir. Osman Bey, Yakup Bey’e rağmen istediği biatı alabilecek midir?

UÇLAR’DA YENİ BİR DÜŞMAN
Osman Bey’in topraklarında yeni düşmanlar peydah olur. Uçların görüp görebileceği en tehlikeli adamdır bu. Osman Bey’den ne istemektedir?

BALA, MALHUN VE MELİKE HATUN ARASINDA NELER YAŞANACAK?
Candaroğlu İbrahim ve karısı Melike Hatun, Germiyanoğlu Yakup Bey’le birlikte düğüne gelirler. Melike Hatun, Bala Hatun ve Malhun Hatun’a karşı üstünlük kurmaya çalışır. Malhun Hatun ve Bala Hatun, Melike Hatun’a karşı nasıl bir tavır takınacaklardır?

ALAEDDİN BEY VE AHMET BEY’İN KARŞILAŞMASI
Melike Hatun ve İbrahim Bey, Gonca Hatun’un nişanlısı olan oğulları Ahmet’le birlikte gelmişlerdir. Ahmet, Gonca’ya hediyeler takdim ederken Alaeddin Bey buna şahit olur. Alaeddin ve Ahmet arasında neler yaşanacaktır?

OSMAN BEY VE TÜRKMEN BEYLERİNİN AKIBETİ NE OLACAK?
Osman Bey, Yakup Bey ve Candaroğlu İbrahim Bey’le yeni hedefleri konusunda çatışır. Eğer birlik olmazlarsa sonlarının iyi olmayacağını ifade eder. Beyler arasındaki bu gerilimin sonu nereye varacaktır?

Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Ahmet Yılmaz
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Mehmet Arı, Aslı Zeynep Peker Bozdağ
Oyuncular: Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Bey (Orhan Bey), Mirza Bahattin Doğan (Yakup Bey), Yusuf Gökhan Atalay (Yunus Emre), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Berk Erçer (Konur), Erkan Bektaş (İbrahim Bey), Ümit Kantarcılar (Ulcay), Emre Dinler (Mehmet Bey), Ö. Faruk Aran (Alaeddin Bey), Leya Kırşan (Fatma Hatun), Ecem Sena Bayır (Holofira), Belgin Şimşek (Gonca Hatun), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Bengi Öztürk (Melike Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Şekip Taşpınar (Gündüz Bey), Yulduz Rajabova (Elçim Hatun), Tezhan Tezcan (Temirboğa), Turpal Tokaev (Turahan), Murat Boncuk (Aykurt), Ali Osman Arıkbaş (Gazi Alp)


Kuruluş Osman YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/kosman
Kuruluş Osman Instagram sayfası: https://www.instagram.com/kurulusosman
Kuruluş Osman Twitter sayfası: https://twitter.com/kurulusosmanatv
Kuruluş Osman Facebook sayfası: https://www.facebook.com/kurulusosman

#KuruluşOsman #atv #BurakÖzçivit

Önerilen