Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti - 8 Nisan 2024

  • geçen ay
On bir ayın sultanı rahmet ve bereket ayı Ramazan, tüm coşkusu ve heyecanıyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti, Ramazan’a özel dualar ve feyz dolu sohbetlerle izleyenleriyle buluşacak.

Hz. Muhammed’in “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş” olarak tasvir ettiği on bir ayın sultanı Ramazan ayının anlam ve önemi, fazileti ve Ramazan’a özel ibadetler, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın anlatımıyla Sahur Vakti’nde ekranlara gelecek. Hatimlerin ve mukabelelerin yapıldığı, nefislerin kırıldığı, kalplerin dirildiği, af ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek Ramazan ayının huzuru Sahur Vakti ile Kanal 7 ekranlarına taşınacak.

Sahur sofralarının bereketi, iftar sofralarının heyecanı, kalplerin nuru ve evlerin neşesi olan Ramazan ayı boyunca “Mustafa Karataş ile Sahur Vakti” Kanal 7 ekranlarından evlere konuk olacak. Kur’an-ı Kerim tilavetleri, oruç tutmanın fazileti, Mekke ve Medine’den Ramazan’a özel görüntüler, izleyicilerden gelen sorular, İslam’a ve Ramazan ayına dair önemli konular Sahur Vakti’nde yer alacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle sahur sofralarına eşlik etmeye hazırlanan Sahur Vakti, Ramazan boyunca her gece 03.00’te canlı yayınla Kanal 7’de…