Yargı 84. Bölüm

  • 3 ay önce
84. Bölüm Özet:
Ceylin ile Ilgaz aralarındaki gerilimli havayı çözerken İclal’in gelişi gündemlerine bomba gibi düşmüştür. Sorgu odasından Ilgaz ile İclal’in konuşmasına şahit olan ve de sarsılan Ceylin’i şimdiye kadar hiç duymadığı bir geçmiş hikâye beklemektedir.

Yiğit’in ölü bulunmasıyla başlayan olaylar, gizli tanık olan abisi Mustafa’nın da öldürülmesiyle iyice içinden çıkılması zor bir hal almıştır. Başlarda sıradan bir aile gibi gözüken Cennet’in ailesi ve etrafındaki son sır perdesi de aralanacak, tüm gizli kalmış gerçekler ortaya çıkacaktır.

Baba kaybını henüz atlatamamış Kaya ailesinde sular bir türlü durulmamaktadır. Merdan’ın Kadir’i öldürme şüphesiyle gözaltına alınması sonrası şimdi de şüpheli sıfatıyla tüm oklar Çınar’ı göstermektedir. Çınar’ın yolculuğu etrafındakileri de yıka döke meçhul bir sona doğru ilerlemektedir.

Sevdikleri için her türlü yan yolu kullanmaktan çekinmeyen Ceylin’i içinden çıkılmaz bir durum beklemektedir. Ilgaz’a verdiği sözler, kurtarılmayı bekleyen Çınar, gerçeği bulmak üzere olan İclal ve yanında durması gereken ailesi arasında sıkışmıştır. Üstelik bu kez Çınar için kaldırdıkları düşünülen taşın altında Yekta ile kendisi de varken...

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

Önerilen