Bir Küçük Gün Işığı 35. Bölüm

4 ay önce
Bir Küçük Gün Işığı YouTube kanalına abone ol: http://atv.link/bkgi
Bir Küçük Gün Işığı 35. Bölüm Özeti:
“Herkesin Hikayesi Gizli Bir Yara”
Fırat, Sude’nin Elif’e gitmesine sinir olur. Sude’nin konaktan gitmesini ister ama Sude bu sırada fenalaşır. Fırat ve Ayten, Sude’yi hastaneye götürürler ve hamileliğin riskli olduğunu öğrenirler. Elif’in de düşündüğü gibi Sude konakta kalacaktır artık. Elif, Güneş’in, Ayten’in etkisinde kaldığını anlar. Fırat’a boşanma işlemlerini başlatacağını ve Güneş ikna olunca da konaktan gideceğini söyler. Dila, Sinan’ın oğlu için tuttuğu bakıcıya kafayı takar. Kadının Sinan’dan hoşlandığını düşünmeye başlar. Sude eve yerleşir ve hamileliğini Elif’in gözüne sokarak yaşamaya başlar. Elif’in, Güneş için konakta kaldığını anlayınca Güneş’le konuşur. Konaktan ayrılırlarsa Elif’in daha mutlu olacağını söyleyerek çocuğu doldurur. Bakıcı, Sinan’a, Dila’yla ilgili gerçeği açıklar. Sinan, Dila ile yüzleşir. Dila için artık tek bir hedef vardır. Mutluluğunu çalan bakıcıdan intikamını almak…

Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan hikayesi ile “Bir Küçük Gün Işığı” yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları atv’de.

Bir Küçük Gün Işığı Facebook: https://www.facebook.com/gunisigiatv
Bir Küçük Gün Işığı Instagram: https://www.instagram.com/gunisigiatv
Bir Küçük Gün Işığı Twitter: https://twitter.com/gunisigiatv
atv YouTube Kanalına abone ol: http://atv.link/abone

Oyuncular: Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Tuğçe Açıkgöz (Dila), Şeyma Korkmaz Mete (Sude), Azra Aksu (Güneş), Güneş Hayat (Mehveş) , Yılmaz Bayraktar (Yılmaz), Beran Kotan (Alper), Gizem Ünsal (Fulya) ve Yiğit Yapıcı (Hakan)
#atv #BirKüçükGünIşığı

Daha fazla videoya gözat