Arslan Kabukcuoğlu: Sağlık Bakanlığı, Şimdiye Kadar Uyguladığı ve Eksiklerini Gördüğü Performans Sisteminden Vazgeçerken, Milli Eğitim Bakanlığı'nın...

11 ay önce
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, “Sağlık Bakanlığı, şimdiye kadar uyguladığı ve eksiklerini gördüğü performans sisteminden vazgeçerken, aynı hükümette yer alan Milli Eğitim Bakanlığı’nın aynı yolu tekrar seçmesi garip bir ironizmdir” dedi.


İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, "Sağlık Bakanlığı, şimdiye kadar uyguladığı ve eksiklerini gördüğü performans sisteminden vazgeçerken, aynı hükümette yer alan Milli Eğitim Bakanlığı'nın aynı yolu tekrar seçmesi garip bir ironizmdir" dedi.
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, bugün TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Kabukcuoğlu, düzenlediği basın toplantısında Öğretmenlik Meslek Kanunu'na tepki gösterdi.
20 yıllık AKP hükümetlerinin; çalışarak, emek vererek yükselmenin önünü kestiğini savunan Kabukcuoğlu, "İltimas, adam kayırmacılık, istismar edilen sınavlar yüzünden, ülkemiz maalesef bu konuda liyakatli personele sahip olmaktan uzaktır. Haber

hbrlr1.com/cwiclwatkfkckl

Daha fazla videoya gözat