2 ay önce

Son Dakika! Bakan Bilgin: EYT çalışması son aşamada, aralık ayında bir basın toplantısıyla etraflıca kamuoyuyla paylaşacağız

Haberler.com
Haberler.com
Son dakika! Dün akşam yapılan Kabine toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ilgili çalışmanın son aşamasına gelindiğini söyledi. Bilgin, "Aralık ayında bir basın toplantısıyla etraflıca kamuoyuyla paylaşacağız. Çalışmamız teknik olarak bitti, Cumhurbaşkanımıza sunacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızla paylaştıktan sonra onu Meclis'e intikal ettiririz" ifadesini kullandı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı."ÇALIŞMAMIZ TEKNİK OLARAK BİTTİ, CUMHURBAŞKANIMIZA SUNACAĞIZ"EYT konusundaki bir soruya yanıt veren Bakan Bilgin, "Çalışmamız son aşamasında. Tamamladık diyebilirim. Aralık ayında bir basın toplantısıyla etraflıca kamuoyuyla paylaşacağız.

https://www.haberler.com/ekonomi/son-dakika-bakan-bilgin-eyt-calismasi-son-15311919-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat