Van gündem haberleri | Van Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Karaduman: Allah'tan 2-3 Aydır İranlılar Geliyor da Esnafımız Sıcak Para Görüyor. Yoksa Para da Yok

  • 2 yıl önce
Van gündem haberine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Odanın yönetim kurulu üyesi Çetin Karaduman, Van esnafını İranlı turistlerin ayakta tuttuğunu belirterek, “Van, Edirne veya sınırdaki başka bir ilin çok iyi olması, ülkede her şeyin iyi olması anlamına da gelmiyor. Allah’tan 2-3 aydır İranlılar devam ediyorlar da esnafımız sıcak para görüyor. Yoksa para da yok” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti. Odanın yönetim kurulu üyesi Çetin Karaduman, Van esnafını İranlı turistlerin ayakta tuttuğunu belirterek, "Van, Edirne veya sınırdaki başka bir ilin çok iyi olması, ülkede her şeyin iyi olması anlamına da gelmiyor. Allah'tan 2-3 aydır İranlılar devam ediyorlar da esnafımız sıcak para görüyor. Yoksa para da yok" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlığındaki CHP Doğu Masası heyeti, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ziyarette bulundu.

https://www.haberler.com/guncel/van-gundem-haberleri-van-esnaf-odasi-yonetim-kurulu-uyesi-cetin-15281729-haberi/

Önerilen