5 ay önce

İnci Ertuğrul İle Ümit Hep Var 12 Eylül Pazartesi Kanal 7'de Başlıyor

Kanal 7
Kanal 7
Kanal 7 ekranlarında hasretleri dindirecek, kalpleri buluşturacak yepyeni bir program başlıyor. Deneyimli gazeteci ve televizyoncu İnci Ertuğrul kayıpları bulmaya, dargınları barıştırmaya, insanların hayatına dokunmaya geliyor. İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çeyrek asrı aşan gazetecilik deneyimi, sağduyulu, adil ve güvenilir kimliğiyle İnci Ertuğrul ve güçlü ekibi, umut arayan insanların hayatına dokunmak için yola çıkıyor. Gerçek insan hikâyelerinin yer alacağı İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programında kayıp vakaları derinlemesine araştırılarak, olayların iç yüzü ortaya çıkarılacak, aileler kaybettikleri sevdiklerine yeniden kavuşacak. Televizyonun büyük kitlelere ulaşma gücünden yararlanarak seyircileri de ihbar süreçlerine dahil edecek program, kolluk kuvvetleri ile olan dirsek temasıyla kayıp insanların ardında bıraktıkları sırları aydınlatacak. Farklı sebeplerle birbirine dargın insanların da bir araya getirileceği programda aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesiyle de insanların hayatına dokunulacak. Kayıp yakınlarının hukuksal ve psikolojik açıdan da destekleneceği programa uzman görüşleriyle Uzman Psikolog Aslı Dalan, Uzman Psikolog Uğur Dalan, Hukuk Danışmanı Avukat Gözde Dolan Erzurumlu’da katkı sağlayacak.

Topluma fayda ilkesiyle yola çıkan İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var, 12 Eylül’den itibaren hafta içi 12:45’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat