Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 16 Ağustos 2022'deki önemli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

  • 2 yıl önce
Haberler.com editörleri tarafından seçilen gündemdeki en önemli haberler. Enflasyon haberleri, NATO haberleri, Süper Lig maç sonuçları, koronavirüs haberleri, zam haberleri ve magazin dünyasında yaşanan son 16 Ağustos 2022 Cuma gelişmelerini Haberler.com'dan takip edebilirsiniz.
16 AĞUSTOS 2022 CUMA TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİNDE ÖNE ÇIKAN HABER GÜNDEMİ!Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktaran Haberler.com'un haberleri ile güncel, politika, spor, magazin, kültür, sanat, dünya ve diğer tüm kategorilerde güncel haberlere ulaşabilirsiniz. İşte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler...İSVEÇ BAŞBAKANI ANDERSSON: TÜRKİYE'NİN NATO İÇİN İSTEDİĞİ KOŞULLARI YERİNE GETİRECEĞİZNATO'ya üyelik başvurusu Türkiye tarafından veto edilen İsveç ve Finlandiya, imzalanan Üçlü Muhtıra ile kendilerinden istenilen konularda harekete geçeceklerini taahhüt etmişti. Haber

https://www.haberler.com/haberler-com-turkiye-ve-dunya-haber-gundemi-15178855-haberi/

Önerilen