Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 ay önce

Gelinim Mutfakta Damla bayıldı! (VİDEO) Gelinim Mutfakta Damla'ya ne oldu, neden bayıldı? Gelinim Mutfakta Damla kimdir, nereli, kaç yaşında?

Haberler.com
Haberler.com
Nursel Engin'in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programında ilginç anlar yaşandı. Yarışmanın iddialı isimlerinden Damla, nişanlısının bir kadınla kafede oturduğu görüntüleri izleyince fenalık geçirdi. Gelinim Mutfakta izleyicileri Gelinim Mutfakta Damla nereli, kaç yaşında sorularının yanı sıra Gelinim Mutfakta Damla bayıldı mı, Gelinim Mutfakta Damla neden bayıldı sorularını da gündeme taşıdı.
Gelinim Mutfakta Damla bayıldı! İşte detaylar...GELİNİM MUTFAKTA DAMLA BAYILDI Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Damla, evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısının başka bir kadınla çekilen videosunu görünce baygınlık geçirdi. Görüntülerin ardından yayına bağlanan nişanlı Furkan ise bir iş görüşmesi için kadınla buluştuğunu ortada bir ihanet olmadığını söyledi.GELİNİM MUTFAKTA DAMLA NEDEN BAYILDIProgram sunucusu Nursel Ergin, WhatsApp hattına gelen bir videoyu izletmek için Damla'yı yanına çağırdı. Haber

https://www.haberler.com/gelinim-mutfakta-damla-bayildi-video-gelinim-15014538-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat