9 ay önce

Google'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel doodle sürprizi! Dünya Kadınlar Günü nedir ve neden kutlanır? Dünya Kadınlar Günü tarihçesi!

Haberler.com
Haberler.com
Google, her önemli günde olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel tasarımı ile ziyaretçilerini karışılıyor. Dünya Kadınlar Günü için Google doodle hazırlayarak ziyaretçileri sürpriz bir şekilde şaşırttı. Peki, Google'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel doodle sürprizi ne?
8 Mart Dünya Kadınlar Gününün anlam ve önemi için Google tarafından doodle hazırlanıyor. Ziyaretçilerine sürpriz bir şekilde şaşırtan Google, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü doodle ekranına taşıdı. Google tarafından, geleneksel olarak yapılan özel ve anlamlı günlerde doodle hazırlıyor. Bu sene de olduğu gibi, 8 Mart 2022 Google tarafından Dünya Kadınlar Gününü doodle ekranına taşıdı. Google doodle nedir? Google Dünya Kadınlar Gününe özel doodle hazırladı mı? Dünya Kadınlar Günü nedir? Dünya Kadınlar Günü neden kutlanır? Detaylar haberimizdedir…GOOGLE'DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL DOODLE!Haber

https://www.haberler.com/google-dan-8-mart-dunya-kadinlar-gunune-ozel-14779772-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat