geçen yıl

TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz: "Türkiye dünyada en fazla yatak kapasitesi olan ülkelerin başında geliyor"

Haberler.com
Haberler.com
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz: "Türkiye dünyada en fazla yatak kapasitesi olan ülkelerin başında geliyor" Bingöl'de Diş Hekimliği Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Arı Kompleksi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binası temel atma töreninde konuşan TBMM Plan ve...
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz: "Türkiye dünyada en fazla yatak kapasitesi olan ülkelerin başında geliyor"
BİNGÖL - Bingöl'de Diş Hekimliği Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Arı Kompleksi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binası temel atma töreninde konuşan TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, "Bu sene biraz yurt meselesi de yaşandı. Türkiye dünyada en fazla yatak kapasitesi olan ülkelerin başında geliyor. Üniversite öğrencilerine bir defa paralı eğitim vermiyoruz, bu anlamda çok önemli bir farkımız var" dedi.
Bingöl'de Diş Hekimliği Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Arı Kompleksi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binası temel atma töreni gerçekleşti. Haber

https://www.haberler.com/politika-tbmm-plan-ve-butce-komisyonu-baskani-yilmaz-14469622-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat