2 years ago

Tüm Zamanların En İyi Animasyon Filmleri

Meraklı Kedi
Tüm Zamanların En İyi Animasyon Filmleri

https://art.tn/view/2205/tr/tüm_zamanların_en_İyi_animasyon_filmleri/

Animasyonlu filmler sadece çocuklar için değildir, hiç kimse yetişkinlerden daha gerçek insanlardan bir mola ihtiyacı yoktur. Disney zımbalarından ürpertici kült klasiklerine kadar bu türün aralığı vardır ve kaçırılmayacak kazananlar ile doludur. İster sanatsal stop-motion, ister görsel olarak çarpıcı bilgisayarlı animasyon arıyor olun, ister çocuklarınız olsun ister yalnız uçuyor olun, tüm zamanların en iyi animasyon filmleri burada.

Örümcek Adam
İlk animasyonlu uzun metrajlı Spider-Man filmi komik, canlı ve görsel olarak çarpıcı bir başarıdır. 2018 filmi animasyon, ses oyunculuğu, komedi ve film müziği için övgü aldı ve çok sayıda En İyi Animasyon Feature ödülünü kazandı.

Ejderha Nasıl Eğitir
Ejderhanınızı Nasıl Eğitirsiniz, genç bir Viking gençinin bir ejderha avcısı olma ve kabilesinin kabulünü kazanma arayışında, onun yerine yakaladığı ilk ejderhayla arkadaşlık eden bir DreamWorks hikayesidir. Yıldız animasyon ve ses oyunculuğu eşliğinde tatlı bir hikaye.

Aslan Kral
Aslan Kral 1994 bin kuşağın en sevilen animasyon filmi olabilir. Epik film müziğinden gerçekten korkunç kötü adamı Scar'a kadar, film dokunulmamış hiçbir duygu bırakmaz. Bunu gördükten sonra babana sarıl.
Aslan Kral sadece bir filmden fazlasıdır. Birkaç netice, televizyon dizisi ve gişe rekorları kıran bir Broadway şovu ortaya çıkan kültürel bir fenomen haline gelmiştir. Ayrıca tarihin en çok satan VHS ev videosu olarak rekor tutar. 2019 remake, orijinali bir klasik olduğu için yaşayacak çok şey var.

İnanılmazlar
Bu filmdeki kahramanlar sadece süper güçleri olan kötü adamlarla savaşmakla kalmıyor, aile olarak nasıl birlikte çalışacaklarını da öğreniyorlar. Çocuklarınızın kardeş kavgalarına yakalandığı bir dahaki sefere bunu atın ya da işlerini yapmayı reddedin.

Dondurulmuş II
Frozen sayesinde çocukların gitmesine izin veremeyeceği bir filmdir, Elsa'nın güçlerinin köklerini ve derinliklerini keşfetme yolculuğunu detaylandıran Frozen II olabilir mi? Şarkılar orijinalinin de üstünde olabilir.

Oyuncak Hikayesi
Hollywood'un gidişatını değiştiren ilk Pixar filmi Toy Story olmadan animasyon filmlerinin hiçbir listesi tamamlanmayacaktı. Film, tamamen dijital animasyonlu filmlerin yeni bir çağını ortaya çıkardı ve bu türü anlatı hikaye anlatımının geleceğine itti. Hiç bir bilgisayar bu kadar yürekli bir şey yaratmamıştı.

Browse more videos

Browse more videos