Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 ay önce

Özlem & Yasin ile Mutfağım Şahane - 13 Temmuz 2021

Kanal 7
Kanal 7
Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane programında bu bölüm Bilecik'ten birbirinden güzel lezzetlerle ekrana geldi. Programda bu bölüm ev yapımı tantuni, kulaklı mantı, kirazlı kek, yalancı su böreği, kuzu etli kuru patlıcan ve biber dolması, kavurga, düğün lokumu tariflerine yer verildi.

Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile ekranlardaki yerini alıyor. Balıkesir’in höşmerimi, Kayseri’nin mantısı, Trabzon’un muhlaması… Karavanlarıyla Türkiye’yi adım adım gezen Mutfağım Şahane ekibi, yöresel lezzetleri, yöre insanlarının uygulamalı anlatımıyla izleyiciye aktarıyor. Yasin Esirgenç ile Özlem Tunca’nın içten ve samimi sunumu, Türkiye’nin sıcak insanlarının misafirperverliğiyle Mutfağım Şahane’de yeni lezzetlere yelken açılıyor.

Karavanlarıyla yurdun güzel manzaralarını yerinde gören Mutfağım Şahane ekibi lezzetli yemeklerle sofraları, benzersiz görüntülerle de ruhları şenlendiriyor.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat