2 yıl önce

Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle!

Haberler.com
Haberler.com
Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Büyük beğeni toplayan Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Peki, Masumlar Apartmanı 29. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı son bölüm izle!
İşte detaylar haberimizde…MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Masumlar Apartmanı 28. bölümün ardından 29. bölüm fragmanı araştırılmaktadır. 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben'le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Evdeki herkes bu "yeni" Gülben'i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder.

https://www.haberler.com/video/masumlar-apartmani-29-bolum-fragmani-izle-14047765-videosu/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat