Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
7 ay önce

İçişleri Bakanı Soylu: "Biz dünyanın en çok mülteci barındıran ülkesiyiz. Etrafımızda ateş çemberi var. Çatışma bölgeleri var"

Haberler.com
Haberler.com
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde 2021 İl Göç İdaresi Müdürleri Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Bakan Soylu yaptığı konuşmada, "Biz dünyanın en çok mülteci barındıran ülkesiyiz. Etrafımızda ateş çemberi var. Çatışma bölgeleri var" dedi.

2021 İl Göç İdaresi Müdürleri Değerlendirme Toplantısı, Göç İdaresi Genel Müdürü Savaş Ünlü'nün açılış konuşmasıyla başladı. Ardından "Tanırsan Sen de Seversin" video gösterimi yapıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, hoş geldiniz konuşması yaptı. Akabinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu kürsüye çıktı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, "Dünya yaklaşık bir asırdır unuttuğu krizi, virüs salgınını yönetmeye çalışıyor. Her ne kadar başlangıçta maske konusunda tatsız bir rekabet yaşansa da sonrasında bir yere oturdu. Aşılar bulundu. Bilgiler paylaşıldı. Dünya salgın ile mücadelede önemli bir iş birliği ortaya koydu. Haber

https://www.haberler.com/son-dakika-haberi-bakan-soylu-il-goc-mudurleri-ile-yillik-14032273-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat