Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
9 ay önce

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı - 3 Aralık 2020

Kanal 7
Kanal 7
İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu bölüm İslamiyet’in haram kıldığı durumlar üzerine bir sohbet gerçekleştirildi.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı izleyicisiyle buluşuyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş bu bölüm İslam dinine göre haram olarak belirlenen hususlar hakkında merak edilenler ele alındı. Mustafa Karataş ‘Para kazanmak için milli piyango, at yarışı gibi yerlere baş vurmak doğru mudur? Büyük ikramiyeli yarışmalara katılıp oradan kazanılacak parayı yemek caiz midir? İçki içen biri namaz kılabilir mi? İçki satan yerde çalışmak haram mıdır?’ gibi soruları canlı yayında yanıtladı.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ele alınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’teKanal 7’de…

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat