Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce

Aboubakar: "Yarım kalan hikayeyi yazmaya geldim"

FutbolArena
FutbolArena
Beşiktaş'ta yeni transferlerden Vincenet Aboubakar basın toplantısı düzenledi.

"YARIM KALAN HİKAYEYİ YAZMAYA GELDİM"
"Kulübe, yöneticilere, teknik heyete ve beni sıcak bir şekilde karşılayan takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Daha önce yaşanan kısa hikayenin devamını yazmaya geldim."

"ŞU ANDA SAKATLIĞIM YOK"

"Sakatlığımın tekrarlaması halinde, sözleşmemin feshedilmesine ilişkin bir madde var. Hakımda söylenenleri biliyorum. Uzun süre sahalardan uzak kaldım, sakatlığım oldu. Şu anda hiçbir sorun yok ve oynamaya hazırım."

"GEÇEN SENE OYNAMAMAM HOCAYLA İLGİLİYDİ"

"Geçen sene oynamamamın sebebi tamamen teknik direktör seçimiydi. Ben antrenmanlarda yer aldım. Tamamen hocamızın seçimiydi. Buna saygı duymak lazım. Burada çok iyi karşılandım. Herkesin desteğini hissedebiliyorum."

"YENİDEN OYNAMAYA GELDİM"

Beşiktaş'tan ayrılırken kulüple menajerim arasında anlaşmazlık yaşandı. Fakat yeniden buradayım. Ben oynamayı tercih ettim. Maç tempomu yeniden kazanmak için buradayım ve mutluyum."

"BEN 9 NUMARAYIM"

"Ben 9 numarayım. Kendimi o bölgede rahat hissediyorum. Fakat takıma yardımım olacağı her yerde oynayabilirim. Kanat forvet de olabilir ama ben 9 numarayım."

"SADECE BENİM GOL ATMAM ÖNEMLİ DEĞİL"

"Benim için gol atmak önemli değil, takım olarak gelişmemiz lazım. 30 gol atabilirsin ama belki de takım olarak bir şey kazanamazsın. Bunun da benim için anlamı olmaz. Takıma nasıl yardım etmem gerekiyorsa onu yapacağım."

Aboubakar, futbolu Beşiktaş'ta bırakmak isteyip istemeyeceğiyle ilgili gelen soruya ise, "Beşiktaş'taki geleceğim bu sezona bağlı. Bu sezon sergileyeceğim performansa bakarak konuşmak lazım." şeklinde yanıt verdi.