Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
geçen yıl

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı - 10 Eylül 2020

Kanal 7
Kanal 7
İslamiyet’e dair merak edilen konular yeni yayın döneminde Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini almaya geliyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş, Muhabbet Kapısı ile İslamiyet’i doğru yaşamak için dikkat edilecek hususları ve akıllara takılan soruları canlı yayında ekrana taşıdı.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluştu. Dini konularda akıllara takılan konular, Allah’ın Müslümanlara emirleri, Hz. Muhammed’in ümmetine verdiği tavsiyeler ve Kur’an-ı Kerim’de yer alan mesajlar Muhabbet Kapısı ile ekrana geldi. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sade ve etkileyici anlatımıyla izleyici karşısına çıkan Muhabbet Kapısı’nın ilk bölümünde son zamanlarda artan kadın cinayetleri ele alındı. İslamiyet’in kadına verdiği önemi ayet ve hadislerle açıklayan Karataş, kadının toplumdaki önemi hakkında bilgi verdi.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ele alınacak.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Cuma 22:45’te Kanal 7’de…

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat