3 years ago

Milot Rashica: Nuk kam refuzuar asnjë ekip, po shoh mundësinë më të mirë! | Ora Verore

Ora News Emisione
Ora News Emisione
#tvora #rtvoranews #ronaldosharka #oraverore #albanacaushaj #milotrashica

Tashmë futbollistët shqiptarë janë bërë të parapëlqyer nga shumë skuadra ndërkombëtare në merkato.
Një prej tyre është Milot Rashica, emri i të cilit është lakuar shumë këtë verë ku shumë skuadra kanë shfaqur interes.
Ylli kosovar ishte i ftuar në emisionin Ora Verore këtë të hënë (27 korrik) ku u shpreh se ende nuk ka një vendim zyrtar për lëvizjen e tij.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Browse more videos

Browse more videos