Search
Library
Log in
Watch fullscreen
last year

Zbulohen 19 video me abuzim seksual në telefonin e Abaz Dokut! Dy video erotike me të miturën i bleu

Report TV
Report TV
Thellohet skandali i abuzimit seksual me 15-vjeçaren në periferi të Tiranës, ku për momentin janë arrestuar 4 persona, mes tyre dhe ish-roja i gjimnazit. Vajza e mitur është abuzuar seksualisht mbi 15 herë nga Abaz Doku, ndërkohë një fakt i ri ka dalë gjatë hetimeve, ku në telefonin e Abazit prokuroria ka gjetur plot 19 video erotike, ku duket vajza teksa abuzohet seksualisht nga Abaz Doku, dhe tre personat e tjerë K.P, R.O dhe F.B.

Browse more videos

Browse more videos