2 yıl önce

Elif 636.Bölüm Fragmanı

Elif Dizisi
Elif Dizisi
KONAĞA GELEN GİZEMLİ MİSAFİR
Elif’te bu akşam Elif karakoldakilere annesinin yaşadığını ispatlayamayınca oradan kaçmak zorunda kalır. Konkta ise herkesin yaşamını değiştirecek bir misafir için hummalı bir çalışma vardır.
636. Bölüm
Elif, Vildan’ın elinden kurtulup polise gider fakat onları annesinin yaşadığına ikna edemez ve oradan da kaçmak zorunda kalır. Tarık’tan korkan Elif, konağa dönmek istemez. Annesini bulup onunla yaşamak isteyen Elif, çaresiz bir şekilde çıkış yolu arar. Öte yandan Macide’nin Melek’in yaşadığına dair hisleri kuvvetlenir ve Melek’in mezarını açtırmaya karar verir. Konakta ise çok uzaklardan gelecek çok önemli misafir için telaşlı bir hazırlık başlar. Konakta büyük değişimlere sebep olacak bu kişi kim?
Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla ŞenolYönetmen: Betül Sevim, Çağıl AydoğduYardımcı Yönetmen: Atıl AkbelYapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman AydınGörüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk HarmankayaMüzik: Murat Evgin Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat