Ditë e Re - Jul Deda: Humori nuk është më ekskluzivitet, po e bëjnë dhe deputetët

  • 4 years ago
#rtvora #oranews #diteere

Aktori i humorit Julian Deda ishte i ftuar sot në emisionin e mëngjesit në televizionin Ora ?Ditë e Re? me moderatorët Arjola Shehudhe Kelvi Kadilli.

A bëhet humor në Shqipëri, Julian Deda thotë se tashmë kjo fushë nuk është më ekskluzivitet vetëm i aktorëve por të gjithë duan të bëjnë humor.

Gjatë bisedës Juli tregon dhe si e menaxhon famën dhe si arriti të humbte 14 kg nga pesha e tij.

Për më shumë lexoni në: https://oranews.tv/article/jul-deda-humori-nuk-eshte-me-ekskluzivitet-po-e-bejne-dhe-deputetet

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Recommended