Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce

Davut Gül kimdir? Gaziantep Valisi Davut Gül kimdir? Davut Gül hayatı, biyografisi ve özgeçmişi! Gaziantep Valisi kimdir?

Haberler.com
Haberler.com
Gaziantep Valisi Davut Gül yaptığı açıklamalarla ülke gündemine oturdu. Gaziantep'teki valilik binasının Türkiye'deki en çirkin valilik binası olduğunu söyleyen Vali Gül, vatandaşların da ilgi odağı oldu. Peki Gaziantep Valisi Davut Gül kimdir? Davut Gül hayatı, biyografisi ve özgeçmişi!


Gaziantep Valilik binası hakkında yaptığı açıklama ile bir anda ülke gündemine oturan Gaziantep Valisi Davut Gül, vatandaşların da merak konusu oldu. Vali Gül hakkında Gaziantep Valisi Davut Gül kimdir, Gaziantep Valisi kimdir ve Gaziantep Valisi Davut Gül kimdir gibi sorular soruldu.GAZİANTEP VALİSİ DAVUT GÜL KİMDİR?1974 yılında Erzurum'un Horasan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Horasan'da, liseyi Kadıköy Mehmet Beyazıt Lisesi'nde bitirdi. Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Gaziantep'te kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Haber

https://www.haberler.com/davut-gul-kimdir-gaziantep-valisi-davut-gul-12804661-haberi/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat