Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce

MasterChef Güzide Mertcan kimdir? MasterChef Güzide Mertcan hayatı ve biyografisi! Masterchef Güzide Mertcan Eşi Kimdir? Mustafa Mertcan kimdir?

Haberler.com
Haberler.com
MasterChef Türkiye yarışmasıyla tanınan Güzide Mertcan, yarışma kadar özel hayatı ile de gündeme geldi. Eşi ve sahip olduğu mülk ile gündem olan MasterChef Güzide Mertcan, vatandaşların ilgi odağı oldu. Peki MasterChef Güzide Mertcan kimdir? MasterChef Güzide Mertcan hayatı ve biyografisi! Masterchef Güzide Mertcan Eşi Mustafa Mertcan kimdir?
MasterChef Türkiye yarışmasına ayrı finale kadar çıkan MasterChef Güzide, yarı finalde elenerek yarışmaya veda etmişti. Yarışma performansı ile dikkat çeken MasterChef Güzide Mertcan, özel haytı ve villası ile sık sık gündeme geldi ve vatandaşların merak konusu oldu. Peki MasterChef Güzide Mertcan kimdir? MasterChef Güzide Mertcan hayatı ve biyografisi! Masterchef Güzide Mertcan Eşi Kimdir? Mustafa Mertcan kimdir?MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN KİMDİR? Güzide Mertcan 2 Nisan 1988 yılında İzmir'de dünyaya geldi. 31 yaşında olan Güzide, Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Güzide Mertcan evli ve 3 çocuk annesidir.

https://www.haberler.com/video/masterchef-guzide-mertcan-kimdir-masterchef-12804129-videosu/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat