Search
Library
Log in
Watch fullscreen
2 years ago

ThumbOn - Albano Bogdo: Tek "Falco" jam puthur në buzë me Besin por ai e hoqi nga filmi

Ora News Emisione
Ora News Emisione
#rtvora #oranews #thumbon #albanobogdo

Pjesë e emisionit ?ThumbOn? është bërë edhe aktori i humorit Albano Bogdo dhe Valer Kolnikaj. Albano ka folur pa doreza për jetën e tij private dhe profesionale. Tregon për periudhën e errët të jetës së tij kur ka qenë i alkoolizuar, për puthjet në buzë që ka shkëmbyer në filmin e Bes Kallakut dhe për prishjen e teatrit që ështe pro këtij vendimi.

Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Browse more videos

Browse more videos